ARTYSTYCZNY KALEJDOSKOP

10 grudnia 2017
"Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka"
Izabela Kazimierska - śpiew i prowadzenie koncertu
Joachim Łuczak - skrzypce
Anna Wróbel - wiolonczela
Mariusz Dropek - fortepian
Po koncercie odbyły się na warsztaty plastyczne "Kartka do Świętego Mikołaja"

5 listopada 2017
"Kiedy wielcy byli mali"
Wystąpili:
Krzysztof Ciupiński - śpiew
Patrycja Szymańska - skrzypce
Karolina Pływaczewska - wiolonczela
Robert Skiera - fortepian
Barbara Szczęsna - prowadzenie koncertu

11 grudnia 2016
Wystąpił
Chór Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Sochaczewie

pod kierunkiem Iwony Niemyjskiej
Po koncercie odbyły się warsztaty plastyczne

13 listopada 2016
"Pocztówka ze średniowiecza"
Wystąpił zespół wokalny Jerycho w składzie:
Maciej Królikowski, Paweł Szczyciński, Leszek Kubiak, Wawrzyniec Dąbrowski, Bartosz Izbicki (kierownik zespołu, portatyw, gęśle, lira korbowa).

15 października 2016
Klasyka nie tylko dla smyka
z wierszami Jana Brzechwy

Wystąpił zespół Ulla Saxophone Trio w składzie:
Urszula Gosk - saksofon sopranowy i altowy
Konrad Gzik - saksofon barytonowy i altowy
Agata Muras - fortepian

11 września 2016
"Spóźniony słowik" - wiersze Juliana Tuwima z muzyką Witolda Lutosławskiego
Monika Łopuszyńska - śpiew
Karolina Tańska - fortepian
Anna Bednarska - prowadzenie koncertu

4 października 2015
RYMY I RYTMY
Wykonawcy:
Cezary Nowak - aktor
Piotr Ptak - klarnet
Grzegorz Mańkowski - gitara
Katarzyna Podlasińska - prowadzenie koncertu

20 września 2015
Instrumentalna potańcówka
Wykonawcy:
Joanna Okoń - skrzypce
Anna Wróbel - wiolonczela
Małgorzata Marczyk - fortepian
Katarzyna Podlasińska - prowadzenie

14 grudnia 2014
Spotkanie muzyczno-baletowe - "Polskie Tańce narodowe"
Wykonawcy: Ewa Budny-Orłowska, Dominik Czachorowski, tancerze baletu.
Zespół: Damian Orłowski - skrzypce, Robert Kuśmierski - akordeon, Paweł Harasim - kontrabas.
Gościnnie: Stefan Próchnicki (fortepian) oraz Zespół baletowy "Baletka".

23 listopada 2014
Taneczna podróż przez wieki
wystąpił kwartet "Cup of Time" w składzie:
Ryszard Borowski - flet
Agnieszka Cypryk - skrzypce
Rafał Grząka - akordeon
Krzysztof Lenczowski - wiolonczela
w programie: Bach, De Falla, Prokofiew, Bartok

19 października 2014
"Zabawa guzikami"
Wystąpił duet akordeonowy: Patryk Sztabiński i Adam Maksymienko, który wykonał utwory Bacha, Czajkowskiego, Musorgskiego, Piazzoli i Chaczaturiana.

21 września 2014
Koncert dla dzieci z cyklu Artystyczny kalejdoskop
Wykonawcy:
Agnieszka Karwowska - flet
Agnieszka Mazur - obój
Bartosz Karwowski - klarnet
Tomasz Kubica - róg
Łukasz Matusiak - fagot
Jarosław Praszczałek - prowadzenie koncertu
W programie: m.in. utwory Czajkowskiego, Bizeta, Farkasa

5 czerwca 2014
Warsztaty bębniarskie
prowadzili Ryszard Bazarnik i Iza Kowalska

10 listopada 2013
bajka muzyczna "Piotruś i wilk"
Dzieci wysłuchały dynamicznego koncertu kwintetu instrumentów dętych WINDEPENDENT w składzie: Agnieszka Karwowska - flet, Agnieszka Mazur - obój, Bartosz Karwowski - klarnet, Alicja Kieruzalska - fagot, Łukasz Łacny - róg.
Spotkanie zakończyły warsztaty malarskie: "Mój ulubiony baśniowy bohater"

13 października 2013
"Sopran kontra Bas"
Soliści Warszawskiej Opery Kameralnej Aleksandra Resztik (sopran) i Dariusz Górski (bas) wystąpili przed najmłodszymi legionowianami 13 października 2013 w ramach cyklu koncertów "Artystyczny Kalejdoskop". Koncert poprowadziła Katarzyna Podlasińska, a na fortepianie akompaniowała Monika Kolasińska.

22 września 2013
Mikrokosmos
Wystąpili: Agnieszka Cypryk - skrzypce, Ryszard Borkowski - flet, Rafał Grząka - akordeon, Krzysztof Lenczowski - wiolonczela.

23 czerwca 2013
Spotkanie muzyczno-plastyczne
Warsztaty bębniarskie prowadzili: Ryszard Bazarnik i Iza Kowalewska
Warsztaty plastyczne odbyły się pod hasłem "Budujemy miasto marzeń".

16 grudnia 2012
Policz i posłuchaj
Wystąpiło czworo wykonawców: Małgorzata Szarlik-Woźniak - skrzypce, Michał Woźniak - kontrabas, Hanna Woźniak - flet, Tosia Woźniak - harfa.
Po koncercie odbyło się wielkie malowanie świątecznych impresji.

23 września 2012
"Recyklasyka"
Wystąpili: Ryszard Bazarnik - instrumentu perkusyjne, animacja, Iza Kowalewska - śpiew, animacja.



Kurier Kulturalny

Relacje

Archiwum

Newsletter


•  Galeria Sztuki Ratusz

•  Salon Artystyczny

•  Niedzielne spotkania z bajką

•  Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

•  Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo

•  Festiwal Szaniawskiego Legionowo

•  ProgRockFest

•  Warszawska Syrenka

•  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

•  Artystyczny Kalejdoskop

•  Dni Osób Niepełnosprawnych

•  Koncerty Festiwalu "Hajnówka" w Legionowie

•  Małe formy teatralne

•  Wiosenne Czarowanie

•  Legionowskie Senioralia


•  Pracownia ceramiki Smok Ceramok

•  Zespół poetycko-śpiewaczy ERIN

•  Teatr Na Luzie

•  rejestracje filmowe MOK