"Za 10 minut trzynasta" - premiera spektaklu teatru Na Luzie

Spektakl "Za 10 minut trzynasta" zrealizowany przez grupę teatralną "Na Luzie" działającą pod przywództwem Małgorzaty Luzak został po raz pierwszy zaprezentowany w sali widowiskowej legionowskiego ratusza 21 października 2016. Oto, co powiedziała inicjatorka wydarzenia:
"Premiera "Za 10 minut trzynasta" za nami. W tym widowisku za pomocą piosenek, zdjęć z dawnych lat, kroniki filmowej chcieliśmy przypomnieć, jak żyło się ludziom w peerelowskiej rzeczywistości. Świetne przeboje z minionych dekad wzruszają a jednocześnie ukazują paranoje i absurdy tamtych lat. Dla mocno dorosłych to sentymentalna podroż do lat młodości, a dla młodzieży swoista lekcja historii.
Widownia jak zwykle, a może nawet bardziej, wypełniona po brzegi, publiczność fantastyczna. Artyści stanęli na wysokości zadania i jak prawdziwi stachanowcy wyrobili 250% normy (a jeśli to ma być w wiadomościach, to spokojnie można powiedzieć 560% normy).
Moje Kochane Gwiazdy było super, jesteście coraz lepsi i tak trzymać!!! Odpowiedzialni za Wasz coraz wyższy poziom są oczywiście mistrzowie: Ilona Kucińska i Marek Pawłowicz, którzy ćwiczyli z Wami, poprawiali, ulepszali w myśl zasady "trening czyni mistrza".
Dziękuję, jak zawsze niezawodnej Grubej Kaśce, za rożnorodne przysmaki."

Więcej zdjęć na FB

Podziel się:


Newsletter

Relacje

Archiwum


Galeria Sztuki Ratusz

Salon Artystyczny

Niedzielne spotkania z bajką

Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo

ProgRockFest

Warszawska Syrenka

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Artystyczny Kalejdoskop

Dni Osób Niepełnosprawnych

Małe formy teatralne

Wiosenne Czarowanie

Legionowskie Senioralia

Rozmowa o słowach


Pracownia ceramiki Wylepiarnia

Zespół poetycko-śpiewaczy ERIN

Teatr Na Luzie

Teatr Nikt Mnie Nie Chce

Sala prób MOK Targowa

rejestracje filmowe MOK