Dzień Dziecka w Legionowie - rodzinny festyn

Dzień Dziecka w Legionowie był w tym roku nieco spóźniony, ale zważywszy atrakcje na scenie i pod nią - wart kilku dni cierpliwości. Rodzinny festyn rozpoczął się w niedzielę, 5 czerwca, o godzinie 11.00, przy Arenie Legionowo.
Przybywających na imprezę powitało tradycyjnie już miasteczko "Legionowo w miniaturze", gdzie zaprezentowało się ponad pięćdziesiąt stowarzyszeń, fundacji, instytucji, szkół, przedszkoli i firm. Był też plenerowy plac zabaw dla dzieci, liczne stoiska handlowe i mała gastronomia.
Na scenie pojawiły się zespoły z Legionowa, dobrze znane nie tylko dziecięcej publiczności, a także wielkie gwiazdy dziecięcej estrady. Koncert rozpoczął półgodzinnym występem zespół Echo z Miejskiego Ośrodka Kultury. Potem swój godzinny program zaprezentowały Domisie. Następnie na scenie pojawi się legendarny Joszko Broda, który wraz z Dziećmi z Brodą będzie bawił publiczność przez ponad dwie godziny. Od godziny 15.00 sceną znów zawładnęli uzdolnieni legionowianie: zespoły Art of Body, Born2dance i formacje taneczne z Centrum Metrokultura. Na zakończenie zobaczyliśmy dzieci i młodzież ze Studia Tańca i Piosenki Szachraj, działającego w Miejskim Ośrodku Kultury.Album zdjęć z imprezy na FB

Podziel się: