Niedzielne Spotkania z Bajką - Przygody Koziołka Matołka

Koziołek Matołek był bohaterem Niedzielnych Spotkań z Bajką, które miały miejsce w legionowskim ratuszu 24 marca 2013. Najmłodsi legionowianie okazali ogromne zainteresowanie losami rogatego bohatera, wypełniając szczelnie salę widowiskową podczas dwóch spektakli
Tytułowy bohater mimo swojego niezbyt pochlebnego imienia, wykazuje się sprytem i pomysłowością co wprowadza widza w dobry humor. Młoda publiczność chętnie poddaje się pogodnemu nastrojowi, a optymizm Koziołka zyskuje mu wiele sympatii i ciepła - tak nam wszystkim potrzebnych.
Spektakl Teatru "VAŠKA" o Koziołku Matołku to teatralny komiks dla najmłodszej widowni, stworzony na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Spektakl został zrealizowany w konwencji zabawy teatralnej, o żywej akcji, pogodnym humorze i przebojowej muzyce.
Reżyser przedstawienia zastosował różne techniki lalkowe, co pozwoli zaznajomić widza z różnorodnością form teatru lalek. Przedstawienie zrealizowano z piękną oprawą sceniczną, która wprowadziła widza w świat bajki i zabawy. Pomogła w tym wesoła i rytmiczna muzyka, towarzysząca przedstawieniu.

Podziel się: