MOTOSERCEMOTOSERCE
Rzadko to się zdarza, ale w ostatnią sobotę 16 kwietnia na legionowskim MOTOSERCU, które odbyło się w MOK-u przy ul. Norwida dopisało chyba wszystko. Pogoda na plener była wymarzona, to też wszystkie zaplanowane punkty programu przebiegły bez zakłóceń.
Scena rozpoczęła pracę od 10 rano. Do 13-tej towarzyszył nam zespół LONSTAR - weteran muzyki country. Potem zaprezentowała się grupa młodych legionowskich hip hop raperów świetnie prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne. Na koniec wystąpił zespół INTERCITY, który dał porywający, okraszony absolutnie błyskotliwym dowcipem koncert. Całość brawurowo poprowadził konferansjer Rafał Pietrzak świetnie miksując dyscyplinę, humor i refleks. Dzięki niemu scena tętniła życiem nawet w przerwach technicznych, gdyż konkursom i pogadankom nie było końca. Poza sceną cały plac wokół MOK był bardzo przyjaźnie zagospodarowany. Nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci, w tym jednostki naszej Straży Pożarnej, dla spragnionych czekała dobrze przygotowana część gastronomiczna. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa pojazdów zabytkowych. No i to co najistotniejsze, ilość motorów, które odwiedziły imprezę była naprawdę imponująca i dobiła do setki. Można było podziwiać i dosiadać absolutne motocyklowe cacuszka. O 12-tej wyruszyła z Norwida potężna kawalkada maszyn, aby zaprezentować się miastu w paradzie. Istotą MOTOSERCA jest pozyskiwanie krwi dla potrzebujących dzieci. Od 10-tej wystartował pobór krwi w przygotowanej do tego sali MOK-u. Ten najważniejszy punkt imprezy należy zaliczyć do udanych. Krew oddały 43 osoby, co pozwoliło zebrać w Legionowie niemal 20 litrów tego najcenniejszego daru. To naprawdę niezły wynik.
Cała impreza została dogłębnie podsumowana przez organizatorów i uczestników w klubie Piekarnia przy dźwiękach kolejnej odsłony Legionowskiej Sceny Rockowej. Jest wiele powodów do zadowolenia i pozytywnej energii do realizacji następnej, trzeciej edycji MOTOSERCA w Legionowie.
Imprezę zorganizował Travellers MC Poland oddział Legionowo. Imprezę wsparły: Urząd Miasta Legionowo, MOK Legionowo, PCK, Congress Poland MC, Straż Ogniowa z Legionowa, GeoNET, "Wściekły Łoś" Łochów, "Rydwany Czasu" Wołomin, legionowska telewizja.

Podziel się: