Otwarcie wystawy "DUETY" - malarstwo na desce

29 stycznia 2011 w atrium legionowskiego ratusza otwarto wystawę DUETY Agnieszki Chodakowskiej-Plewczyńskiej i Wioletty Dominiczak.

Agnieszka Chodakowska-Plewczyńska. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu. Malarstwa i rysunku uczyła się w Liceum Plastycznym w Supraślu pod okiem mgr Krystyny Nalewajko. Swoje prace prezentowała na wystawie w Chełmży w 2010 r. Brała udzial w konkursie "CHOPIN ZBLIZENIA- 2010". Jej prace trafiają głównie do prywatnych kolekcji w kraju i za granicą (Belgia, Francja). Stale poszukuje nowych technik malarskich by rozwijać swą pasję.


Wioletta Dominiczak. Autorka prac ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu w 2000 r. Maluje od kilku lat. Ikonopisania uczyła się od p. Elżbiety Borkowskiej. Brała udział w konkursie plastycznym w USA w 2008 r., jej prace cieszą się powodzeniem zarówno w kraju jak też za granicą (Francja, Kanada, Japonia). W czerwcu 2010 r. miała autorską wystawę w swoim mieście rodzinnym - Chełmży. Prowadzi pracownię artystyczną: ceramika i ikonopisanie.
Podziel się: