Kabaret Ani mru mru wystąpił w Legionowie

16 września w ramach cyklu Legionowskie Czwartki Kabaretowe wystąpił dwukrotnie (o godz. 18.00 i o godz. 20.30) kabaret ANI MRU MRU.

Kolejny Legionowski Czwartek Kabaretowy okazał się udany. Śmiało można rzec, że należał do jednych z najlepszych. Na deskach legionowskiej sali widowiskowej gościliśmy kabaret Ani Mru Mru z Lublina. Trzech młodych, doświadczonych, znanych przez wszystkich, pełnych pomysłów, a przede wszystkim zabawnych z natury mężczyzn. Publiczność ich kocha, ponieważ mają świetny kontakt z widownią. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek to zgrane trio rozśmieszające nie tylko rodaków ? mają za sobą występy m. in. w Wielkiej Brytanii.
16 września w Legionowie zaprezentowali premierowy program "Czerń czy biel". Jedyny znany publice skecz to gra w Państwa-Miasta w celi więziennej. Poza tym obejrzeliśmy wyłącznie nowe i świeże kawałki. Kabareciarze przebierali się za Indian, nurków, policjantów, kloszardów, a nawet za Village People. Podczas tego ostatniego wystąpienia do współpracy poproszono kogoś z publiczności. Wszyscy kibicowali nowo przybyłemu i śmiali się do łez.
Motywem przewodnim były tytułowe kolory ? czerń i biel jako zło i dobro, które toczą odwieczna walkę. Panowie (przebrani w czarne fraki) w przerwach między skeczami w kilku zdaniach przybliżali sens kolejnego wystąpienia.
Skecze były nowe ale zdały egzamin. Bilety w przedsprzedaży rozeszły się błyskawicznie, a publiczność dopisała w stu procentach. Na koniec Ani Mru Mru przygotowali dwa bisy i impreza dobiegła końca.
Wystąpienia kabaretowe cieszą wśród legionowskiej publiczności największym uznaniem. Dowodem na to jest sala wypełniona po brzegi, gromkie brawa i bisy, no i oczywiście uśmiechy na twarzach.

M. Raczkowska


Podziel się: