Mazowiecka Scena Rockowa - OD JUTRA, NASTY HABITS

Mazowiecka Scena Rockowa - odsłona 2010

Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie - 13 marca 2010
Wystąpili:
OD JUTRA, zasłużona dla rockandrolla na Mazowszu wyszkowska formacja, która właśnie nagrała i promuje nowa płytę "Na gruzach".
NASTY HABITS - międzynarodowe amerykańsko - brytyjsko - polskie trio, które łączy klimaty punk rocka, nowej fali i rock and rolla.

Koncert poprowadził dziennikarz radiowy i telewizyjny Marek Wiernik - człowiek, który o muzyce rockowej wie prawie wszystko. Autor audycji "Cały Ten Rock", w której jako pierwszy dziennikarz muzyczny w Polsce propagował muzykę spod znaku punk rocka i nowej fali.
Ponad setka miłośników rocka bawiła sie doskonale.

Mazowiecka Scena Rockowa to wspólny projekt Marka Wiernika i wokalisty zespołu Sexbomba Roberta Szymańskiego. Istnieje od 2006 roku. Przybliża poprzez audycje radiowe i współpracę z ośrodkami kultury na Mazowszu zasłużone dla niezależnej sceny, oraz debiutujące zespołu grające szeroko rozumiane nie komercyjne odmiany muzyki rockowej. Daje szansę zaistnienia młodym nieznanym wykonawcom, prezentującym ciekawą sztukę. Wypełnia lukę w dostępie do niezależnej kultury muzycznej pozostawioną przez komercyjne media. Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie od początku wspiera działania MSR.

Zobacz więcej zdjęć z koncertu

Podziel się: