Festiwal "Kiedy mnie już nie będzie - Osiecka, Przybora, Młynarski"
Koncert "Taka piosenka, taka ballada"

Koncert "Taka piosenka, taka ballada" w wykonaniu uczestników Pracowni Śpiewu Estradowego Angel`s Voice, z udziałem Angeli Gerłowskiej i Macieja Dmocha, odbył się 26 marca 2023 w ramach festiwalu "Kiedy mnie już nie będzie - Osiecka, Przybora, Młynarski".

Wykonawcami koncertu byli młodzi adepci sztuki wokalnej z Pracowni Śpiewu Estradowego "Angel's Voice" działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie. Usłyszeliśmy wyjątkowe interpretacje takich utworów jak "Moje serce to jest muzyk", "Uciekaj moje serce" czy "Dla Ciebie jestem sobą".
    Za oprawę koncertu odpowiadali instruktorzy Angela Gerłowska i Maciej Dmoch, a młodym wokalistom przy fortepianie zaakompaniował niezastąpiony Piotr Bogdziewicz.
Twórczość wymienionych wyżej polskich poetów bez wątpienia jest ponadczasowa, potwierdzeniem na to jest chętne sięganie po nie przez młodych artystów. Warto było przyjąć to muzyczne zaproszenie, aby na nowo odkryć znane i lubiane utwory polskiej poezji śpiewanej i muzyki rozrywkowej. 
Pracownia Śpiewu Estradowego Angel's Voice to zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez Angele Gerłowską - wokalistkę i pedagoga . Podczas zajęć pracowni oprócz nauki świadomego posługiwania się głosem głównym celem jest inspirowanie i wzmacnianie kreatywnej iskry i ducha każdego z podopiecznych. Wokalistka całym sercem angażuję się w swoją pracę aby pomóc wyzwolić wewnętrznego twórcę w każdym ze swoich uczniów.Podziel się: