Spektakl "Odjechani" z GOK Nieporęt w MOK Legionowo

Spektakl "Odjechani" w reżyserii Bogusławy Oksza-Klossi z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieporęcie zaprezentowany został przez nieporęckich aktorów w kameralnej sali MOK przy ul. Norwida 26 marca 2022.
wstęp - bezpłatne wejściówki dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10
Przedstawienie w przystępny i ciekawy sposób pokazuje powody i konsekwencje sięgania po toksyczne substancje zawarte w dopalaczach. Publiczność nie pozostaje jedynie biernym odbiorcą sztuki. Aktorzy wkomponowują w spektakl elementy dramowe, w których uczestniczą wybrani widzowie, zaangażowani w improwizowanie konfliktów wartości, napięcia pomiędzy perswazją a postawą uległą lub stanowczą.
Emocjonalny charakter przekazu artystycznego, bliski kontakt z aktorami, przedstawione w spektaklu problemy rodziny i bliskich osoby uzależnionej to atuty stanowiące o sile widowiska, które z pewnością pozwoli odbiorcom głębiej spojrzeć na zagrożenia związane z dopalaczami, przemyśleć poważnie własny stosunek do tego typu używek i zwrócić uwagę na ogromne koszty nie tylko zdrowotne, ale i rodzinne, a w szerszej perspektywie - również społeczne.Podziel się: