Rock Metal Night - SIN i Motorbreath

Koncert Rock Metal Night, podczas którego wystąpiły zespoły SIN i Motorbreath, odbył się 18 stycznia 2020 w MOK Legionowo.

Motorbreath to jedna z pierwszych Legionowskich Rock/metalowych kapel, istniejąca prawie nieprzerwanie od roku 1990 w prawie niezmienionym składzie. Grupa kumpli grająca z radości i miłości do rock'n'rolla. Członkowie zespołu po pierwszych 35 latach swojego dzieciństwa dojrzeli do wyluzowania stylu i nie napinania się na granie na 110% możliwości. Klimat i atmosfera zarówno w zespole jak i w jego muzyce to jednakże 666% wg dowolnego wskaźnika nastroju.
Ostatnie wydawnictwo EP zatytułowane "2017" zawiera cztery propozycje Motorbreath, będące przedsmakiem pełnometrażowego albumu.
W starym piecu diabli palą, dlatego warto było Motorbreath poznać na żywo!
www.facebook.com/MotorbreathBand

SIN powstał w 2009 roku we Wrocławiu. Od tego czasu przez zespół przewinęło się kilku muzyków, aby wreszcie wyklarował się stały skład. Obecny skład SIN to: Rafał Gębicki - wokal, Adam Zgud - gitara, Tomek Zaręba - gitara, Darek Zieliński - bas, Radek Jaszczyszak - perkusja.
1 września 2019 odbyła się premiera płyty zatytułowanej "Hard'n'Heavy". Jest to 8 energetycznych piosenek.
Twórczość SIN to esencja rock&rolla, gitarowej burzy i perkusyjnego grzmotu, a wszystko okraszone równie mocnym, ale melodyjnym wokalem.
www.facebook.com/sin.hard.heavy/Podziel się: