Open Mind Fest vol. 3

Open Mind Fest vol. 3

Miejski Ośrodek Kultury
Legionowo, ul. Norwida 10
12 grudnia, piątek, godz. 18.00
LEGIONOWSKA SCENA ROCKOWA

Trzecia edycja cyklicznej imprezy, której głównym celem było przedstawienie publiczności najciekawszej i jak najbardziej zróżnicowanej twórczość niezależnych muzyków, organizowana przez nieformalną grupę młodych ludzi - Polish Under Force.
Zaszczyt otworzenia kolejnej edycji Open Mind Fest przypadł załodze Interzone. Znana jest juz dobrze legionowskiej publiczności, między innymi z jednej z edycji Cegły.
Kolejnej kapeli nie trzeba reklamować stałym bywalcom legionowskich imprez rockowych. Po raz trzeci w swojej historii (a po raz czwarty w Legionowie w ogole) na deskach MOKowej sceny zaprezentowała się warszawska formacja Exlibris. Był to dla nich pierwszy koncert po półtorarocznej przerwie spowodowanej nieustanną pracą nad materiałem oraz przetasowaniami personalnymi w składzie. Wataha dowodzona przez Daniego (gitara) i Voltana (klawisze) zaserwowała wszystkim zebranym tego dnia w MOKu solidną porcję melodyjnego metalu połączonego z wpływami muzyki filmowej i progresywnej. Był to również swojego rodzaju "chrzest bojowy" dla nowych muzyków Exlibris: Błażeja (bass) oraz Miśka (bębny).
Na zakończenie imprezy solidną porcję harcorowo-metalowej energii zaserwował The SuperGroup. Zespół rzeczywiście można nazwać swojego rodzaju "supergrupą" ponieważ występują w nim muzycy zespołów takich jak Hedfirst, Sweet Noise Project czy Carnal. Ich muzyka to esencja wszystkiego co najlepsze w stylistykach HC oraz metal. Ciężkie riffy oraz chwytliwe refreny nie pozwoliły nikomu na ani jedną chwile odpoczynku.

Foto - Piotr Nowotny
Podziel się: