"W czasie deszczu dzieci się nudzą" - Dorota Lulka i Młodsi Panowie

Program artystyczno-muzyczny "W czasie deszczu dzieci się nudzą" w wykonaniu Doroty Lulki i Młodszych Panów odbył się w sali widowiskowej legionowskiego ratusza 26 maja 2018.
Program złożony został z ulubionych, choć niekoniecznie powszechnie znanych dialogów, łączących popularne piosenki z "Kabaretu Starszych Panów" oraz z ułożonych i wykonywanych niegdyś z wielkim powodzeniem piosenek Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Powstałe przed laty dla telewizji i radia programy Starszych Panów mają dziś swoje zdumiewające życie. Partyturami Jerzego Wasowskiego entuzjazmują się muzycy, a teksty Jeremiego Przybory znakomicie nadają się do uteatralnienia - jeśli tylko zespół wykonawczy im sprosta.
Z nadzieją, że podoła wyzwaniu i przekonaniem, iż dobre obyczaje nie powinny się zestarzeć, Dorota Lulka - kobieta z wachlarzem możliwości, wraz z Pawłem Nowakiem i Maciejem Sadowskim - zaprezentowali wiązankę zgubnych uczuć opisanych słowem i pieśnią przez Jeremiego Przyborę oraz muzyką Jerzego Wasowskiego.
Wszyscy wykonawcy pragnęli, by program prezentował ten poziom klasy i elegancji, optymizmu i życzliwości, których tak bardzo nam brak w realnym życiu i telewizyjnej iluzji.Podziel się: